magyar english deutsch russian
Accomodation

Vilma Guest House has three separate double rooms, two of them have balconies. An extra bed can be placed in each room on request. Satellite and Wi-Fi internet access are included. gowns and placed in the rooms. Guests are kindly asked to avoid the use of kitchen, they will be served by us.

While being our guest, you are welcome to use
and occasionally share the followings:

fridge
  microwave
  bathroom (with a toilet)
  shower room
  toilet
  lounge
  dining room

Rooms are ready for arrivals at 3 pm and are asked to be left until 10 am on departure day.
***Vendégkönyv*** | 2011. 07. 23. 18:15:18 | Köszönjük a szép napokat, nagyon jól éreztük magunkat! Gyerekek még most is emlegetik! Nagyon köszönjük és másoknak is nagyon ajánlom (remélem azért még bejutunk majd!) a családias házi jellegű ételeket is! Na persze a sok finomságokat is! Sok puszi mindenkitől! A csipet csapat! Zsolti, Ildi, Tomi, GABIKA, Balázska! Mama Papa | Ohári Zsolt | ***Vendégkönyv*** | 2016. 01. 22. 19:28:40 | Kedves Magdi és István! Nagyon köszönjük a szívélyes vendéglátást. Kellemesen éreztük magunkat nálatok. És köszönjük a téli vidéken a begyújtott kandalló élményét, illetve hogy csatlakoztatok a társasjáték partyba is (dixit). Üdv, Eisi család | Eisenberg Péter | ***Vendégkönyv*** | 2014. 08. 10. 17:25:01 | Kedves Magdika és István! Nagyon örülünk, hogy rátok találtunk idén nyáron! Baráti szeretettel gondolunk vissza minden ott töltött percre, minden finom falatra és csobbanásra a medencében! Aki teheti mindenképpen látogasson el ide, ha pihenni, kikapcsolódni szeretne biztosan nem fog csalódni! Üdvözlettel! Gergely, Anita, Jázmin | Gergely, Anita, Jázmin | ***Vendégkönyv*** | 2011. 07. 19. 09:00:42 | Kedves Magdika és István! Ezúton is szeretnénk megköszönni azt a pár napot amit vendégházatokban tölthettünk. Mindenkinek ajánlom aki szereti a családias hangulatú, gond nélküli pihenést. Sok helyen jártunk már, de ilyen kedvességgel még nem találkoztunk, nembeszélve a gyönyörű környezetről, a patyolat tisztaságról, a finom házias ételekről, valamint a kristályvizű medence által nyújtott élvezetekről, melyről a gyerekek ódákat zengenek. Ne feledkezzünk meg a finom koktélokról és a széles választékról sem. Minden kívánságunkat lesték fáradságot nem ismerve. Reméljük, hogy mihamarabb találkozhatunk és régi ismerősként üdvözölhetjük egymást, és a patak csobogását hallhatjuk ébredéskor! Köszönet mindenért: Kati és a kis csipet-csapat!(Csak zárójelben: a gyerekek pityeregtek, hogy haza kellett jönni! ) | Kiss Katalin | ***Vendégkönyv*** | 2009. 07. 16. 10:39:03 | Valóban jó választás Voltatok! Mindennel meg voltunk elégedve. Jó ötlet volt a tábortûz a hangulatos zenével. Üdv jövõre! | Krisztián | ***Vendégkönyv*** | 2011. 06. 13. 16:45:31 | Ha valaki szereti a csendet, a nyugalmat, a családias és házias környezetet, a figyelmes kiszolgálást, a gyermekbarát hangulatot, a kristálytiszta fürdőmedencét test-meleg vízzel és nem utolsósorban a nagyon kedves Háziakat - mindezeket nagyon kedvező áron, akkor a Vilma vendégházat válassza. Prof. Dr. Szternák György | Szternák György | ***Vendégkönyv*** | 2014. 08. 10. 17:25:01 | Kedves Magdika és István! Nagyon örülünk, hogy rátok találtunk idén nyáron! Baráti szeretettel gondolunk vissza minden ott töltött percre, minden finom falatra és csobbanásra a medencében! Aki teheti mindenképpen látogasson el ide, ha pihenni, kikapcsolódni szeretne biztosan nem fog csalódni! Üdvözlettel! Gergely, Anita, Jázmin | Gergely, Anita, Jázmin | ***Vendégkönyv*** | 2014. 07. 01. 21:17:41 | Nagyon jó volt! Nagyon kedvesek és odaadók a vendéglátók! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ide vissza kell menni mindenképp!!!!!!!!! | Bogi, Barna, Zsuzsa | ***Vendégkönyv*** | 2009. 10. 29. 20:21:15 | Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a baráti vendéglátást, remek házi kosztot. Reméljük lesz még alkalmunk visszatérni, köszönünk mindent. Kriszta, Árpi | Kriszti és Árpi | ***Vendégkönyv*** | 2015. 08. 12. 23:22:20 | Kedves Magdi és Istvàn! Hosszú év után végre megint veletek tölthettünk egy csodálatos nyaralást! Szuperül éreztük magunkat. Jövőre találkozunk. Köszönünk szépen mindent. Gabriella,Laura,Ferenc. | Gabriella,Laura,Ferenc | ***Vendégkönyv*** | 2016. 07. 16. 14:58:31 | Nagyon jol éreztük magunkat a vendéglátás osztájon felüli volt jövöre is ide megyünk | balázs jános | ***Vendégkönyv*** | 2009. 07. 18. 05:20:02 | Sziasztok! Nagyon jól éreztem magam. Király a medence és az a pörkölt...! Hmmm! Alig várom, hogy eltölthessek még egy hétvégét nálatok. | Péter | ***Vendégkönyv*** | 2010. 05. 21. 09:50:49 | Thank you so much for a lovely stay at last minute notice. Arriving as two filthy bike travellers we were transformed into clean, well fed, happy guests in a matter of minutes. Perfect Hosts. Thanks again. | Karolina Fareid and Christopher Saunders | ***Vendégkönyv*** | 2013. 08. 30. 22:17:07 | Kedves, vendégszerető házigazdák, családias légkör, nyugalom, szépen berendezett, tiszta szobák, finom ételek. Ezt mi mind megkaptuk, és nagyon jól éreztük magunkat! Aki minderre vágyik, látogasson el ide! Mi csak ajánlani tudjuk. Jani, Andi és Dorka | Farkas család | ***Vendégkönyv*** | 2010. 09. 01. 21:25:08 | Kedves Magdi, István, Peti! Ismét csodálatos 1hetet töltöttünk nálatok. Köszönjük Magdinak az isteni ételeket, Istvánnak a kiváló felszolgálást és Petinek a csodálatos koktélokat. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk, jobban éreztük magunkat mint egy luxus szállodában. Minden nagyon szuper volt kivéve egyet, hogy haza kellett jönnünk. Aki ebben a családias környezetben nem érzi jól magát az a saját fejében keresse a hibát. Nagyon várjuk már a következõ nálatok eltöltött csodálatos napokat. Puszi Ildi, Anita, Dóri, Heni, Tomi, Geri | Varró család | ***Vendégkönyv*** | 2016. 07. 20. 11:58:36 | Köszönjük a csodálatos egy hetet,nagyon jól éreztük magunkat,különösen az utolsó este,a karaoke party alatt. Kár, hogy nem volt több alkalom. Ha az "ÉGIEK" másképp nem döntenek, jövőre találkozunk, ha csak nem untatok ránk. | Mészár Gyula | ***Vendégkönyv*** | 2009. 09. 01. 20:03:15 | Magdi és István Köszönjük az odaadó, figyelmes vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat!! Csengus szinte minden nap megnézi a képeket, örömmel gondol vissza az ott töltött napokra, velünk együtt! Már most tervezzük a jövõ nyarat!!!! Zöldág család | Zöldág család | ***Vendégkönyv*** | | | | ***Vendégkönyv*** | 2016. 03. 27. 21:07:14 | Csalàdia hangult fogadott benünket .Kedvesek a túlaj . Oda adó kiszolgàlás az egy masximàlis.A vacsorànál halk zene szólt. reggeli is. Nagyon jól éreztük magunkat. Ide befogunk térni. De tudom ajàlani mindnkinek csalàdias. Piheni vàgyóknak ideàllis. Szobàk nagyon szép tiszta.Olyan volt mintha rég ismernék Magdit és Isvànt. Minden kivànsàgunka figyelte.Nagyon jól éreztük magunkat. Baràti beszélgetésekt.Köszönöm ottan töltötten a szabad idömet.Köszönöm Magdi és Isvàn meg ismertelek beneteket.Kata | Török Sàndorné | ***Vendégkönyv*** | 2009. 12. 30. 19:43:27 | Köszönjük ezt a kellemes két napot! Nagyon szép helyen pihenhettünk nálatok, az otthonos kis házikótokban. | Laci és Klári | ***Vendégkönyv*** | 2012. 07. 09. 10:12:32 | Kedves Magdi és István! Nem tudom hányadik éve járunk hozzátok nyaralni, de remélem még nagyon sok éven keresztül tudunk menni! Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat! Rég nevettem ennyit mint azon a csütörtöki napon! Írhatnám ide a sok szép és jó dolgot, de aki már egyszer volt itt az úgyis tapasztalta! Mindenki próbálja ki legalább egyszer a Vilma vendégházat, utána nem akar majd máshová menni csak hozzátok! Már alig várom az augusztust, hogy ismét ott legyünk! Puszi nektek az Ilonkának és a Daninak is! | Varró Anita | ***Vendégkönyv*** | 2011. 06. 13. 16:45:31 | Ha valaki szereti a csendet, a nyugalmat, a családias és házias környezetet, a figyelmes kiszolgálást, a gyermekbarát hangulatot, a kristálytiszta fürdőmedencét test-meleg vízzel és nem utolsósorban a nagyon kedves Háziakat - mindezeket nagyon kedvező áron, akkor a Vilma vendégházat válassza. Prof. Dr. Szternák György | Szternák György | ***Vendégkönyv*** | 2012. 07. 09. 10:12:32 | Kedves Magdi és István! Nem tudom hányadik éve járunk hozzátok nyaralni, de remélem még nagyon sok éven keresztül tudunk menni! Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat! Rég nevettem ennyit mint azon a csütörtöki napon! Írhatnám ide a sok szép és jó dolgot, de aki már egyszer volt itt az úgyis tapasztalta! Mindenki próbálja ki legalább egyszer a Vilma vendégházat, utána nem akar majd máshová menni csak hozzátok! Már alig várom az augusztust, hogy ismét ott legyünk! Puszi nektek az Ilonkának és a Daninak is! | Varró Anita | ***Vendégkönyv*** | 2010. 08. 15. 20:34:21 | Emlék verselet Mikor elindultunk, még nem tudtuk hová megyünk, mire is számítsunk. Azt hittük ez sem lesz másképp, mint máshol. De nem így lett!!!! Két széles mosoly, és welcome drink fogadott minket, mitõl úgy éreztük le kell venni az inget. Mert meg láttuk a medencét, mitõl úszni támadt kedvünk, naná, hogy az úszástól jól meg is éheztünk. Ez érthetõ is, mert a levegõben, Magdi anyus mennyei fõztjének illata szállt. Mire nem is kellet sokáig várni, hamar fel került nyakunkra a hángedli. Gondoltuk, a kiadós étel után, jól esne egy fincsi ital, így meg is leptük magunkat, egy Club Hawaiival. Koktélozás közben, lágy zene szól, de nem holmi bum-bum, hanem dallamos piano. Hanyatt is dõlünk a medence partján, a felhõket figyelve, csendben pihenve, miközben István minden kívánságunk figyelte. Lassan el jött az este, a mozizás ideje. Lenyûgözõ hanghatás, óriás kivetítõ, és a szórakoztató vígjáték csak hab volt a tortán. Így teltek, és sajnos el múltak a napjaink nálatok, reméljük legközelebb is vár minket, a vendégházatok! Mi így éltük meg!!! | Kriszta & Norbi | ***Vendégkönyv*** | 2009. 08. 15. 16:37:22 | Kedves Magdi és István! Köszönjük a 4 napot, amit nálatok tölthettünk! Király volt a szállás, a medence, a szauna, a kiszolgálás és "a személyzet" is! Nagyon jól éreztük magunkat!!!!!! Ui.: "ár-érték" arányban (igaz István?)!! Nagyon ott vagytok!! Sok szeretettel: Márti és Zsolti | Márti & Zsolti | ***Vendégkönyv*** | 2012. 07. 09. 10:12:32 | Kedves Magdi és István! Nem tudom hányadik éve járunk hozzátok nyaralni, de remélem még nagyon sok éven keresztül tudunk menni! Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat! Rég nevettem ennyit mint azon a csütörtöki napon! Írhatnám ide a sok szép és jó dolgot, de aki már egyszer volt itt az úgyis tapasztalta! Mindenki próbálja ki legalább egyszer a Vilma vendégházat, utána nem akar majd máshová menni csak hozzátok! Már alig várom az augusztust, hogy ismét ott legyünk! Puszi nektek az Ilonkának és a Daninak is! | Varró Anita | ***Vendégkönyv*** | 2010. 07. 08. 13:59:44 | Kedves Magdika, István és Peti! Nagyon köszönjük azt az öt napot, amit Nálatok tölthettünk, felejthetetlen élmény volt az egész családnak. Biztos vagyok benne, hogy még találkozunk! Már rengeteg vendéget küldtünk, csak nehogy nekünk ne maradjon majd hely! | Erika | ***Vendégkönyv*** | 2010. 07. 08. 13:59:44 | Kedves Magdika, István és Peti! Nagyon köszönjük azt az öt napot, amit Nálatok tölthettünk, felejthetetlen élmény volt az egész családnak. Biztos vagyok benne, hogy még találkozunk! Már rengeteg vendéget küldtünk, csak nehogy nekünk ne maradjon majd hely! | Erika | ***Vendégkönyv*** | 2015. 07. 27. 19:48:40 | Csodálatos hétvégét töltöttünk baráti körben a vendégházban. Minden amit csak kívánhattunk ott volt, megvolt, a vendéglátók kedvesek, barátságosak, a víz kellemesen meleg,a környezet rendkívül igényes, szép, az ellátás sem hagyott kívánnivalót maga után. Egyszóval TÖKÉLETES! | Mészár Gyula | ***Vendégkönyv*** | 2010. 05. 21. 09:50:49 | Thank you so much for a lovely stay at last minute notice. Arriving as two filthy bike travellers we were transformed into clean, well fed, happy guests in a matter of minutes. Perfect Hosts. Thanks again. | Karolina Fareid and Christopher Saunders | ***Vendégkönyv*** | 2015. 07. 27. 19:48:40 | Csodálatos hétvégét töltöttünk baráti körben a vendégházban. Minden amit csak kívánhattunk ott volt, megvolt, a vendéglátók kedvesek, barátságosak, a víz kellemesen meleg,a környezet rendkívül igényes, szép, az ellátás sem hagyott kívánnivalót maga után. Egyszóval TÖKÉLETES! | Mészár Gyula | ***Vendégkönyv*** | 2010. 09. 01. 21:25:08 | Kedves Magdi, István, Peti! Ismét csodálatos 1hetet töltöttünk nálatok. Köszönjük Magdinak az isteni ételeket, Istvánnak a kiváló felszolgálást és Petinek a csodálatos koktélokat. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk, jobban éreztük magunkat mint egy luxus szállodában. Minden nagyon szuper volt kivéve egyet, hogy haza kellett jönnünk. Aki ebben a családias környezetben nem érzi jól magát az a saját fejében keresse a hibát. Nagyon várjuk már a következõ nálatok eltöltött csodálatos napokat. Puszi Ildi, Anita, Dóri, Heni, Tomi, Geri | Varró család | ***Vendégkönyv*** | 2009. 10. 26. 11:25:17 | Nagyon jól éreztük magunkat nálatok,kár, hogy csak egy hétvége jutott. Köszönjük szépen a családias vendéglátást, kiszolgálást. Nekünk Magdi borsó levese, pörköltje, tokánya, krumplija és koktélja ízlett a legjobban A szauna is nagyon tuti. Itt még aludni is nagyon jóóó na, meg a házimozi Reméljük lesz lehetõségünk a medence partján majd napozni és valami jó kis szalonnasütõs partit tartani. köszönjük szépen: Meli és Zoli ui: A képek magukért beszélnek, a valóságban még szebb.. | Melinda és Zoli | ***Vendégkönyv*** | 2012. 07. 09. 10:12:32 | Kedves Magdi és István! Nem tudom hányadik éve járunk hozzátok nyaralni, de remélem még nagyon sok éven keresztül tudunk menni! Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat! Rég nevettem ennyit mint azon a csütörtöki napon! Írhatnám ide a sok szép és jó dolgot, de aki már egyszer volt itt az úgyis tapasztalta! Mindenki próbálja ki legalább egyszer a Vilma vendégházat, utána nem akar majd máshová menni csak hozzátok! Már alig várom az augusztust, hogy ismét ott legyünk! Puszi nektek az Ilonkának és a Daninak is! | Varró Anita | ***Vendégkönyv*** | 2009. 08. 15. 16:37:22 | Kedves Magdi és István! Köszönjük a 4 napot, amit nálatok tölthettünk! Király volt a szállás, a medence, a szauna, a kiszolgálás és "a személyzet" is! Nagyon jól éreztük magunkat!!!!!! Ui.: "ár-érték" arányban (igaz István?)!! Nagyon ott vagytok!! Sok szeretettel: Márti és Zsolti | Márti & Zsolti | ***Vendégkönyv*** | 2010. 05. 21. 08:27:03 | Sziasztok | kékesi zsuzsanna | ***Vendégkönyv*** | 2009. 10. 26. 11:25:17 | Nagyon jól éreztük magunkat nálatok,kár, hogy csak egy hétvége jutott. Köszönjük szépen a családias vendéglátást, kiszolgálást. Nekünk Magdi borsó levese, pörköltje, tokánya, krumplija és koktélja ízlett a legjobban A szauna is nagyon tuti. Itt még aludni is nagyon jóóó na, meg a házimozi Reméljük lesz lehetõségünk a medence partján majd napozni és valami jó kis szalonnasütõs partit tartani. köszönjük szépen: Meli és Zoli ui: A képek magukért beszélnek, a valóságban még szebb.. | Melinda és Zoli | ***Vendégkönyv*** | 2009. 07. 27. 12:03:28 | üzenet ...Kedves Magdi és István! A nálatok eltöltött nap csodálatos volt! Köszönjük a szép élményeket, a jó családias, baráti beszélgetést! Az ebéd nagyon ízletes volt (a leves receptjét majd elkérem). Nagyon jól éreztük magunkat, igazi kikapcsolódás volt számunkra a nálatok (veletek) eltöltött idõ. A honlap is nagyon szép, de az ott tapasztaltak mindent felül múlnak! Ha lesz még rá idõ és alkalom ez évben még egyszer találkozhatunk (reméljük)! Kívánom, hogy minden nap teltház legyen nálatok, hisz nagyon jó házigazdák vagytok! | Bíró Györgyné Icus | ***Vendégkönyv*** | 2009. 08. 19. 17:47:18 | Kedves Magdi és István! Mindenki nagyon szomorú mert haza kellett jönni. Nagyon jól éreztük magunkat nálatok. Szuper volt egész nap pancsolni a medencében, isteni volt a kaja és a kiszolgálás. A szobák és az egész ház gyönyörû. A Kapcásról és a Mihályról se feledkezzünk meg, nagyon jó volt, hogy ott voltak. Nagyon örülünk, hogy megismerhettünk két ilyen aranyos, közvetlen, csodálatos embert mint ti vagytok!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom és fogom is ha egy jót akar pihenni. Oldalakat tudnék még írni, de ezt ki kell próbálni. Puszilunk Titeket Ildi, Dóra, Timi, Heni, Anita, Tomi, Geri | Anita | ***Vendégkönyv*** | 2013. 08. 30. 22:17:07 | Kedves, vendégszerető házigazdák, családias légkör, nyugalom, szépen berendezett, tiszta szobák, finom ételek. Ezt mi mind megkaptuk, és nagyon jól éreztük magunkat! Aki minderre vágyik, látogasson el ide! Mi csak ajánlani tudjuk. Jani, Andi és Dorka | Farkas család | ***Vendégkönyv*** | 2009. 07. 09. 15:05:02 | Szuperek vagytok, szép minden! Üdv, Balázs | Dankó Balázs | ***Vendégkönyv*** | 2009. 08. 14. 08:32:56 | Egy igazi kis gyöngyszem! Magdi és István pedig kiveszendõben lévõ embertípusok. Kedvesek, õszinték, közvetlenek, szeretnek és szerethetõek. Nagyon jól éreztük magunkat, mi biztosan visszajövünk még, mert olyan volt ott lenni mint otthon csak mégis kicsit másképp Gergõ, Timi, Anya, Veronika | Szanyi Tímea | ***Vendégkönyv*** | 2015. 07. 27. 19:48:40 | Csodálatos hétvégét töltöttünk baráti körben a vendégházban. Minden amit csak kívánhattunk ott volt, megvolt, a vendéglátók kedvesek, barátságosak, a víz kellemesen meleg,a környezet rendkívül igényes, szép, az ellátás sem hagyott kívánnivalót maga után. Egyszóval TÖKÉLETES! | Mészár Gyula | ***Vendégkönyv*** | 2010. 06. 01. 14:05:54 | Kedves Magdi és István! Bátran állíthatjuk, a vidéki szálláshelyek gyöngyszeme a Vilma vendégház. A mesevilág itt valóság, amiben mi is szerepelhettünk pár napot. Köszönjük a kedves vendéglátóinknak! Az ifjú pár: Dia és Rafi | Dia és Rafi | ***Vendégkönyv*** | 2009. 07. 12. 20:05:00 | Kedves Magdi és István! Köszönjük az elmúlt egy hetet, amit Nálatok tölthettünk. Nagyon élveztük a szaunát, a kerti bográcsozást, és a nagy melegben jól esett egy kiadós úszás a medencében. A vendéglátással maximálisan elégedettek voltunk. Ha idõnk engedi biztosan visszatérünk, és addig is bátran ajánlunk Benneteket minden ismerõsünknek. | Kovács család | ***Vendégkönyv*** | 2010. 05. 21. 08:27:03 | Sziasztok | kékesi zsuzsanna | ***Vendégkönyv*** | 2010. 05. 21. 09:50:49 | Thank you so much for a lovely stay at last minute notice. Arriving as two filthy bike travellers we were transformed into clean, well fed, happy guests in a matter of minutes. Perfect Hosts. Thanks again. | Karolina Fareid and Christopher Saunders | ***Vendégkönyv*** | 2009. 10. 26. 11:25:17 | Nagyon jól éreztük magunkat nálatok,kár, hogy csak egy hétvége jutott. Köszönjük szépen a családias vendéglátást, kiszolgálást. Nekünk Magdi borsó levese, pörköltje, tokánya, krumplija és koktélja ízlett a legjobban A szauna is nagyon tuti. Itt még aludni is nagyon jóóó na, meg a házimozi Reméljük lesz lehetõségünk a medence partján majd napozni és valami jó kis szalonnasütõs partit tartani. köszönjük szépen: Meli és Zoli ui: A képek magukért beszélnek, a valóságban még szebb.. | Melinda és Zoli | ***Vendégkönyv*** | 2010. 05. 21. 09:50:49 | Thank you so much for a lovely stay at last minute notice. Arriving as two filthy bike travellers we were transformed into clean, well fed, happy guests in a matter of minutes. Perfect Hosts. Thanks again. | Karolina Fareid and Christopher Saunders | ***Vendégkönyv*** | 2009. 10. 29. 20:21:15 | Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a baráti vendéglátást, remek házi kosztot. Reméljük lesz még alkalmunk visszatérni, köszönünk mindent. Kriszta, Árpi | Kriszti és Árpi | ***Vendégkönyv*** | 2013. 08. 30. 22:17:07 | Kedves, vendégszerető házigazdák, családias légkör, nyugalom, szépen berendezett, tiszta szobák, finom ételek. Ezt mi mind megkaptuk, és nagyon jól éreztük magunkat! Aki minderre vágyik, látogasson el ide! Mi csak ajánlani tudjuk. Jani, Andi és Dorka | Farkas család | ***Vendégkönyv*** | 2009. 08. 14. 08:32:56 | Egy igazi kis gyöngyszem! Magdi és István pedig kiveszendõben lévõ embertípusok. Kedvesek, õszinték, közvetlenek, szeretnek és szerethetõek. Nagyon jól éreztük magunkat, mi biztosan visszajövünk még, mert olyan volt ott lenni mint otthon csak mégis kicsit másképp Gergõ, Timi, Anya, Veronika | Szanyi Tímea | ***Vendégkönyv*** | 2009. 07. 16. 10:39:03 | Valóban jó választás Voltatok! Mindennel meg voltunk elégedve. Jó ötlet volt a tábortûz a hangulatos zenével. Üdv jövõre! | Krisztián | ***Vendégkönyv*** | 2010. 07. 08. 13:59:44 | Kedves Magdika, István és Peti! Nagyon köszönjük azt az öt napot, amit Nálatok tölthettünk, felejthetetlen élmény volt az egész családnak. Biztos vagyok benne, hogy még találkozunk! Már rengeteg vendéget küldtünk, csak nehogy nekünk ne maradjon majd hely! | Erika | ***Vendégkönyv*** | 2013. 08. 30. 22:17:07 | Kedves, vendégszerető házigazdák, családias légkör, nyugalom, szépen berendezett, tiszta szobák, finom ételek. Ezt mi mind megkaptuk, és nagyon jól éreztük magunkat! Aki minderre vágyik, látogasson el ide! Mi csak ajánlani tudjuk. Jani, Andi és Dorka | Farkas család | ***Vendégkönyv*** |